biuro@projektogrody.pl +48 609 403 510 +48 603 190 636

Ogród w prostych liniach

Ogród w prostych liniach

Taras jest duży, przestronny, otoczony donicą z cegły obijanej, z iglakiem formowanym na bonsai, głazami, kulą swietlną oraz roślinami uzupełniającymi...
 
Od strony frontowej zaproponowano oryginalne nasadzenia w postaci drzewek na pniu – swoimi kulistymi koronami szczyciły się będą klony odmiany 'Globosum', posadzone pomiędzy zimozielonymi sosnami górskimi.

Przy wejściu frontowym zaproponowano ciekawe okazy ze świerka odmiany 'Inversa', lawend, żurawek, bordowego klona palmowego. Naturalną oczyszczalnię otulały będą zimowielone cisy 'Hicksii', jałowce, zielone kule bukszpanowe oraz kolekcja traw – będzie tutaj imperata  cylindryczna, turzyce morrowa oraz miskanty w kilku odmianach.

Na taras przejdziemy w towarzystwie  prostych nasadzeń z rozplenicy japońskiej posadzonej naprzemiennie z bukszpanem wieczniezielonym.
Taras jest duży , przestronny, otoczony donicą z cegły obijanej, z iglakiem formowanym na bonsaii, głazami, kulą swietlną oraz roślinami uzupełniającymi.
W rabacie przy tarasie drewnianym rośnie oryginalny cyprysik nutkajski, uzupełniony cisami 'Elegantissima' oraz lawendami, których zapach bedzie uwodził mieszkanców w letnie wieczory. Tutaj również umieszczono kule – 45 i 60cm średnicy.

Z tarasu będziemy mieć widok na kiście białej hortensji odmiany 'Grandiflora', której kwiatostany będą pięknie wybijały się na tle żywopłotu z tui 'Smaragd'. Uzupełnieniem są świerki osłaniające, trawy oraz jałowce.  Rabata jest podkreślona murkiem z cegły IBF kvadrat połówkowej w kolorze grafitowym, dodatkowo można umieścić na nim drewniane deski jako siedziska.
powrót