biuro@projektogrody.pl +48 609 403 510 +48 603 190 636

Oferta

Dobrze zaprojektowana oferta

Projekty ogrodów, kompleksowa realizacja i pielęgnacja, budowa "małej architektury".Oto ZIELONE szczegóły - projekty ogrodów na miarę indywidualnych oczekiwań, kompleksowa realizacja, a w tym:

  • niwelacja i ukształtowanie terenu,
  • rzygotowanie gleby,
  • instalacja systemów nawadniających i oświetleniowych,
  • budowa nawierzchni – ścieżek, podjazdów, podestów,
  • nasadzenia roślinne,
  • zakładanie, renowacja & pielęgnacja trawników,
  • całoroczna i sezonowa pielęgnacja
  • budowa "małej architektury": schodków, murków, altan, zbiorników wodnych, fontann.


Wirtualny spacer po ogrodzie
Najpierw stworzymy elektroniczny projekt i wyślemy go do Ciebie w formie multimedialnej prezentacji, abyś mógł/a "przespacerować się" po nowym ogrodzie, aby poczuć klimat i jego możliwości.

Projekty ogrodów 360°
Gdy już stworzymy dla Ciebie projekt ogrodu oraz go zrealizujemy przejmiemy wszystkie obowiązki związane z fachową pielęgnacją ZIELENI. Nasza doświadczona ekipa ekspertów pracuje szybko i profesjonalnie. Aby zapewnić naszym Klientom 100% satysfakcję, zachwycający i trwały efekt wykorzystujemy tylko i wyłącznie produkty renomowanych firm oraz rośliny, które "pobierały naukę" w dobrych zielonych szkółkach.

A teraz wejdź do świata swoich marzeń

Zapraszamy na spacer po ZIELONYCH szczegółach naszej oferty.

Twój domowy ogród przyjemności
Unikalny projekt odzwierciedli Twoją osobowość oraz sprawi, że ogród stanie się dla Twojej rodziny designerską oazą rekreacji i błogiego wypoczynku, gdzie kwiaty, drzewka, oczka wodne i stylowe alejki pobudzą do życia Twoje endorfiny.

Ogród projektowany marzeniami
Wystarczą nam Twoje sugestie, podpowiedzi oraz rzuty przestrzenne terenu - na ich podstawie dokonamy metamorfozy istniejącego ogrodu lub zaprojektujemy go od początku do końca. 

Dom otulony ogrodem
Sprawimy, że Twój domowy ogród będzie zachwycał o każdej porze roku. Nasze projekty ogrodów łączą funkcjonalizm oraz oryginalną stylistykę w spójną zachwycającą ZIELONĄ całość.


Firmowe ogrody & parki publiczne
Ogród to ZIELONA wizytówka biznesowa. Zaprojektujemy ją z dbałością o najmniejsze szczegóły, aby na "dzień dobry" zachwycała Państwa Klientów, tworzyła niepowtarzalny klimat oraz unikalny wizerunek firmy. Wsłuchamy się w Państwa sugestie oraz indywidualne życzenie i uzupełnimy je o kreatywne propozycje.


Minimum pracy, maksimum efektów
Na Twoje życzenie stworzymy projekt ogrodu, który będzie od Ciebie wymagał minimum pracy i zaangażowania w pielęgnację zieleni. Wyposażymy Twój ogród w nowoczesny system nawadniający oraz zaproponujemy rośliny, które nie obrażają się na brak uwagi oraz będą rosły dokładnie tak, jak przewiduje nasz szczegółowy plan.

Ogrody bez granic
Granice miast i regionów dla nas nie istnieją. Projektujemy ogrody dla Klientów w całej Polsce zapewniając kompleksowe usługi na każdym etapie współpracy.
Sprawdź szczegóły w pozostałych zakładkach..


Zainwestuj w ogród swoich marzeń!

Już dziś zamów BEZPŁATNĄ wycenę.

Zadzwoń i umów się na spotkanie:)